+38(068) 2713040

+38(050) 2934284

 • Меблеві скляні фасади -

  поєднання естетики скла з надійністю

 • Скло фасади для кухні -

  поєднання естетики скла з надійністю

 • Скляні фасади для кухні -

  поєднання естетики скла з надійністю

 • Cкляні меблеві фасади на замовлення -

  неймовірні дизайн-рішення

 • Cкляні меблеві ручки -

  та інші вироби зі скла

 • Меблеві фасади з керамограніту

  - виготовлення під замовлення

 • Меблевий керамограніт

  - реалізація

 • Кухонні фартухи

  - фотодрук на склі

 • Кухонні скляні фартухи

  - покраска скла по RAL

 • Шафи-купе

  - панелі та розсувні системи

 • Полиці зі скла

  - найсміливіші дизайн-рішення

 • Світлодіодні світильники

  - ексклюзив для Вашого інтер'єру

Вироби зі скла: скляні полиці для інтер'єрів

Скляна перегородка

Скляні полиці користуються особливою популярністю в оформленні сучасних інтер'єрів. Цей повітряно-прозорий матеріал як не можна краще підкреслює ультрасучасний дизайн приміщень.

Але незважаючи на це скло є найдавнішим матеріалом. Перші вироби з нього відносять до 35 століття до нашої ери. Найдавнішими центрами виробництва скла є Східна Месопотамія і Єгипет, тоді зі скла виробляли в основному прикраси. Сьогодні майстри навчилися виробляти з цього матеріалу меблі будь-якої складності, в тому числі незамінні скляні полички.

Cкляні полиці

Скляні полиці - це зручний і затребуваний предмет інтер'єру, що дозволяє надати йому особливу легкість і унікальність. Завдяки своїй прозорості вони виглядають дуже витончено і не захаращують простір. Створюється ефект «порожнього простору» і відсутності полиць, адже вони прозорі, невагомі і легкі, тому не кидаються в очі. Саме тому скляні полки просто створені для невеликих приміщень, в яких небажано вішати громіздкі дерев'яні полиці.

Скляні полиці можуть бути досить різними: легкими або масивними, мати різну товщину скла, форму, розміри і конфігурації. Але в будь-якому випадку, вони будуть виглядати невагомими, незважаючи на свою хорошу місткість. Зазвичай вони мають товщину скла 6-12 мм і можуть витримувати вагу до 15 кг. Менша товщина скла небажана, так як це знижує міцність виробу. На скляних полицях можна зберігати практично будь-які предмети: книги, посуд, сувеніри, прикраси, фотографії, вазочки, косметику і всілякі дрібниці.

На скляній поверхні особливо добре віглядають предмети розкоші, колекційні РЕЧІ, кришталеві вази и будь-які гарні вироби, Які всегда хочеться тримати на увазі. Такі полки Надаються можлівість всебічного ОГЛЯД, тому можна Розглянуто красу предмета без особливо зусіль. А если доповніті таку Поличка підсвічуванням, то красі НЕ буде між. Саме до таких хітрощів вдаються ВЛАСНИКИ магазинів и бутіків.

Скляні полиці будуть доречні в будь-якому приміщенні. У вузькому коридорі вони допоможуть ефективно організувати простір, не захаращуючи його. При цьому у вас з'являться необхідні поверхні для зберігання. Скляні полиці просто незамінні для ванних кімнат, які рідко відрізняються великими розмірами.

Така поличка служить не тільки прикрасою ванної, але і сховищем усіх необхідних банного приладдя і косметики. Зазвичай полки розташовуються під дзеркалом, також в кутках кімнати можна встановити кутові полички, які не займуть багато місця. Величезний плюс скляних полиць полягає в простоті догляду. Вони не бояться води, тому можна легко протирати їх вологою ганчірочкою.

Дуже цікаво скляні полки виглядають в нішах. У ніші можна розмістити кілька поличок і влаштувати додаткове освітлення, тоді інтер'єр кімнати заграє новими фарбами. Якщо ви любите вирощувати кімнатні квіти, тоді скляні полички можна повісити у віконному отворі. На них зручно розмістяться квіткові горщики, але при цьому прозорі полки не заважатимуть проникненню сонячного світла в будинок. Можна використовувати полки з кольорового скла, щоб створити ефект вітража.

В цілому скляні полиці можуть прикрасити будь-які кімнати вашого дому. Вони можуть урізноманітнити інтер'єр приміщення, додадуть йому неповторності і індивідуальності. Самі полиці можуть мати не тільки класичну прямокутну форму. Вони можуть бути овальними, контурними, вигнутими, кутовими, мати чудернацьку форму. Скляні полиці можуть бути прозорими, матовими, кольоровими, з ефектом інею чи тріщин, з текстурою та без, а також різної товщини.