+38(068) 2713040

+38(050) 2934284

 • Меблеві скляні фасади -

  поєднання естетики скла з надійністю

 • Скло фасади для кухні -

  поєднання естетики скла з надійністю

 • Скляні фасади для кухні -

  поєднання естетики скла з надійністю

 • Cкляні меблеві фасади на замовлення -

  неймовірні дизайн-рішення

 • Cкляні меблеві ручки -

  та інші вироби зі скла

 • Меблеві фасади з керамограніту

  - виготовлення під замовлення

 • Меблевий керамограніт

  - реалізація

 • Кухонні фартухи

  - фотодрук на склі

 • Кухонні скляні фартухи

  - покраска скла по RAL

 • Шафи-купе

  - панелі та розсувні системи

 • Полиці зі скла

  - найсміливіші дизайн-рішення

 • Світлодіодні світильники

  - ексклюзив для Вашого інтер'єру

Вироби зі скла: скляні панелі з вашим логотипом

Є вислів, що дає відповідь на це риторичне питання: воно як скло. Бо зазвичай його не помічають. Але воно неодмінно є. Адже якщо подивитися на нього під іншим кутом, то скло почне відбивати світло. І те, що можна побачити всередині ... є тому доказом. Звичайно, ми не обіцяємо подарувати вам справжнє щастя, бо це поняття занадто глобально і включає в себе ціле безліч складових, але шматочок своєї душі, яку ми вкладаємо в наші роботи, ми вам гарантуємо! І якщо вже на самому початку ми згадали скло, то саме цього матеріалу і присвятимо цю статтю, а якщо бути точніше, то УФ друку на склі. І повірте, скориставшись нашими послугами, про ваше скло вже ніхто не скаже, що «зазвичай його не помічають»!

Приклад нанесення логотипу на скло

Сьогодні цей крихкий матеріал міцно увійшов в наше життя у вигляді елементів інтер'єрів квартир, офісів і громадських приміщень. Дуже популярний він і в сфері рекламного бізнесу. Це пояснюється надзвичайними властивостями скла, його здатність створювати ефект легкості, легкості і нереальності, що відкриває неймовірні можливості в створенні ультра-модних інтер'єрів, які просто не можуть залишитися непоміченими. Однак сьогодні звичайним скляним столиком або вітриною вже нікого не здивуєш. Це нудно, нецікаво і буденно! Уявіть, якими новими фарбами і променями можуть заграти стали звичними нам речі, якщо на склі зробити фотодрук якогось малюнка, фотографії або логотипу, якщо це офіс. При цьому у нас ви можете нанести багатобарвне зображення на будь-які види скла: прозоре, напівпрозоре, матове і глянсове. Завдяки тому, що ультрафіолетові фарби не проникають в матеріал, а застигають на поверхні, зображення надовго збереже свій первозданний вигляд навіть при застосуванні різного роду чистячих речовин.

За допомогою УФ-друку на склі можна створювати вітражі, змінювати структуру світла, що надходить в приміщення, можна навіть приховати завіконний пейзаж, якщо він вас не влаштовує. Найбільш виграшними виглядають композиції, коли скло зберігає свою прозорість і в той же час має нанесене кольорове зображення. Якщо ж вам навпаки потрібен дуже яскравий і непрозорий малюнок, то перед застосуванням напівпрозорих фарб необхідно нанести білий фон, який дозволить досягти саме такого ефекту. При цьому переліку достоїнств варто відзначити, що друк по склу має чудовий вигляд як при природному, так і при штучному освітленні, привертаючи увагу відвідувачів, перехожих, підвищуючи ваш статус в їхніх очах і створюючи імідж процвітаючої сучасної компанії.

Наша компанія широко використовує можливості технології ультрафіолетового друку для нанесення барвистих зображень, в тому числі на скляні поверхні. Замовте послугу фотодруку у нас, і ми зробимо роботу якісно і в короткі терміни! Додайте родзинку в свій інтер'єр, і він буде радувати Вас і Ваших близьких довгі-довгі роки!