+38(068) 2713040

+38(050) 2934284

 • Меблеві скляні фасади -

  поєднання естетики скла з надійністю

 • Скло фасади для кухні -

  поєднання естетики скла з надійністю

 • Скляні фасади для кухні -

  поєднання естетики скла з надійністю

 • Cкляні меблеві фасади на замовлення -

  неймовірні дизайн-рішення

 • Cкляні меблеві ручки -

  та інші вироби зі скла

 • Меблеві фасади з керамограніту

  - виготовлення під замовлення

 • Меблевий керамограніт

  - реалізація

 • Кухонні фартухи

  - фотодрук на склі

 • Кухонні скляні фартухи

  - покраска скла по RAL

 • Шафи-купе

  - панелі та розсувні системи

 • Полиці зі скла

  - найсміливіші дизайн-рішення

 • Світлодіодні світильники

  - ексклюзив для Вашого інтер'єру

Вироби зі скла: скляні стінові панелі

Скляні панелі для декорування стін

Нове слово в дизайні: скляні панелі замість кахлю або шпалер на кухні, у ванній і спальні. Ефектно, несподівано, практично, а головне - ні в кого немає.

Де застосовують:

Використання скла в інтер'єрі ширше, ніж це прийнято вважати.

Стінові скляні панелі.

Внутрішньо-кімнатні перегородки.

Камінні екрани, кухонні «фартухи», радіусні облицювальні плити.

Приклад облицювання панелями зі скла

Переваги. Дуже декоративний зовнішній вигляд, легкість догляду, несприйнятливість до вологи.

А недоліки? Велика вага скляних панелей, крихкість, потенційна травмоопасность, деякі складності монтажу. Однак правильно закріплене на стіні скло пошкодити майже неможливо, і прослужить воно десятиліття. А якщо і не прослужить - його легко замінити.

Як оформити?

Візерунки - в життя! Тонкі візерунки наносяться на скляні панелі піскоструминним способом (повітряним струменем з піском або іншим абразивом) або за допомогою хімічного травлення: кислота роз'їдає скло на глибину в долі міліметра, і на ньому з'являється малюнок. Інші способи обробки - покрити скло кольоровим лаком, наносити матове покриття (повністю або частково), гравірувати, використовувати спеціальні фарби по склу.

Два скла - посередині постер. Спосіб, що дозволяє досягти дуже цікавих результатів, адже зображення може бути будь-яким - від міського пейзажу або традиційних флористичних мотивів до космічних фотографій. Крім постера, який вибираєте по своєму смаку, знадобляться тонкі (4 мм) скляні панелі. Максимальна довжина 120-140 см, інакше скло буде сильно гнутися, його важко буде доставити і змонтувати. Втім, це обмеження корисно: знижує ймовірність попадання вологи між листами і полегшує заміну панелі при пошкодженні.

Друк на склі. Ті ж найширші можливості по утриманню картинки, підкріплені довговічністю. Картинку наносять на тильну сторону панелі і покривають захисним шаром. Фотозображення не боїться вологи, механічних пошкоджень і високих температур - на відміну від постера, який з часом вицвітає. Цей спосіб декору годиться для товстих: 6-10 мм, загартованих стекол. В теорії максимальна площа зображення може досягати 1,6 × 3,2 метра (розмір, який визначається друкарським верстатом). Але в реальності довжину панелі не роблять більше 1,6-2 метрів через труднощі монтажу.

Як монтувати?

Товщина. Фахівці не радять робити скляні панелі з триплексу (двох з'єднаних листів) або занадто товстого скла. Це важкі конструкції: вони підійдуть для дверей або перегородок, а монтувати їх на стіни важко. Максимальна товщина скла для обробки - 6-8 мм. Для надійності з тильного боку можна наклеїти бронюючу плівку.

Способи кріплення. Як правило, скляні панелі монтують на стіну наскрізним способом за допомогою спеціальної фурнітури. Клей не застосовують: для цього стіна повинна бути ідеально гладкою, що практично неможливо; до того ж монтажні суміші, висихаючи, створюють напругу, якого скло не витримає. Правда, недавно з'явився новий вид оздоблювальних панелей - скло в поєднанні з армуючим матеріалом з синтетичних смол (політрансміттер), який нівелює нерівності стіни. Такі скляні панелі володіють достатньою гнучкістю і можуть кріпитися на клей. Ще одне їх перевага - різноманітність: близько 20 тис. Варіантів колірних та інших дизайнерських рішень.

Скляні панелі для стін. Лицюванння склом. Фото

Скляні панелі для стін. Лицюванння склом
Скляні панелі для стін. Лицюванння склом
Скляні панелі для стін. Лицюванння склом
Скляні панелі для стін. Лицюванння склом
Скляні панелі для стін. Лицюванння склом
Скляні панелі для стін. Лицюванння склом
Скляні панелі для стін. Лицюванння склом
Скляні панелі для стін. Лицюванння склом
Скляні панелі для стін. Лицюванння склом
Скляні панелі для стін. Лицюванння склом