+38(068) 2713040

+38(050) 2934284

 • Меблеві скляні фасади -

  поєднання естетики скла з надійністю

 • Скло фасади для кухні -

  поєднання естетики скла з надійністю

 • Скляні фасади для кухні -

  поєднання естетики скла з надійністю

 • Cкляні меблеві фасади на замовлення -

  неймовірні дизайн-рішення

 • Cкляні меблеві ручки -

  та інші вироби зі скла

 • Меблеві фасади з керамограніту

  - виготовлення під замовлення

 • Меблевий керамограніт

  - реалізація

 • Кухонні фартухи

  - фотодрук на склі

 • Кухонні скляні фартухи

  - покраска скла по RAL

 • Шафи-купе

  - панелі та розсувні системи

 • Полиці зі скла

  - найсміливіші дизайн-рішення

 • Світлодіодні світильники

  - ексклюзив для Вашого інтер'єру

Вироби зі скла: скляні кухонні фартухи (скіналі)

Скіналі – яскравий захист кухні.

Кухня - це територія, при облаштуванні якої потрібно враховувати 3 важливих аспекти: зручність, красу, і звичайно ж, практичність. Адже кожна косподиня хоче при приготуванні їжі відчувати себе комфортно і не перейматись, як буде виглядати приміщення після створення кулінарних шедеврів. Щоб кухня була акуратною, в сучасних квартирах встановлюють спеціальні кухонні фартухи для робочих поверхонь, які дозволяють вберегти стіни від вологи, жиру та вискоих температур. Така конструкція зі скла називається скіналі.

Під час приготування їжі кухня забруднюється доволі швидкл, а відмивати потім стіни біля плити і робочих поверхонь кухонного набору доводиться довго. Щоб не витрачати багато зусиль і часу на таку роботу, стіни прийнято закривати кухонними фартухами. Найбільш популярним матеріалом для кухонного фартуха є скло.

Приклад кухонного фартуха skinali з фотодруком зображення

Скляний фартух відповідає п'ятьом головним критеріям кухонних фартухів:

- вологостійкість
- стійкість до перепадів температури
- висока міцність
- стійкість до дії миючих засобів
- відповідність дизайну кухонного інтер'єру

Скляний фартух володіє рядом переваг: він не боїться вологи і пари, не всотує бруд і жир, легко миється і тому завжди виглядає неперевершено. Такі фартухи, не зважаючи на використання скла, не є крихкими, для того щоб розбити спеціальне скло, яке використовується для виготовлення скіналі, потрібно дуже сильно постаратись. Фартух на сьогодні є важливим елементом в дизайні кухні. Він займає в ній достатній простір і його оформлення може задавати тон усьому приміщенню кухні. Тому простим склом на стіні обмежуватись не варто - адже під скіналі, запросто можна помістити гарне зображення, малюнок, орнамент чи фотографію, а над фартухом - рівномірну підсвітку.

Під скіналі можна розмістити будь-яке зображення чи композицію завдяки друку на склі. Технологія фотодруку або УФ-друку - це інноваційний спосбі нанесення, в якому використовується світодіодне затвердування чорнил. Наночорнила при впливі на них ультрафіолету полімеризуються і стають твердими. Чорнила наносяться на зворотню сторону скла, тому не слід боятися, що картинка під склом стане світлішою чи стреться. Завдяки тому, що картинка знаходиться під склом, вона не псується від температури, від пари і води. Іноді замість фарби на скіналі ззаду наклеюють плівку із зображенням.

Ще одним з плюсів, під фаптухом можна розмістити абсолютно будь-яке зображення, мозаїку, види природи, зображення тварин, фруктів, імітацію різних матеріалів, - текстури під мрамор, каміння і навіть відомі художні полотна і шедеври мистецтва. Правильно підібрана картинка зможе змінити простір квартири. Наприклад, пейзаж або картина з видом міста візуально додасть приміщенню перспективу і глибину - що ідеально підійде для малогабаритної кухні.

Підводячи підсумки хотілось би відмітити, що декорування кухні скляними фартухами вважається дещо дорожчим варіантом, чим будь-яка інша, однак витрати вовністю окупляться в тому плані, що хазяйка отримає унікальний фартух, який був виготовлений з урахуванням її побажань і буде радувати її довгі роки!

Скляні фартухи для кухні

Cкляний фартух для кухні
Cкляний фартух для кухні
Cкляний фартух для кухні
Cкляний фартух для кухні
Cкляний фартух для кухні
Cкляний фартух для кухні
Cкляний фартух для кухні
Cкляний фартух для кухні
Cкляний фартух для кухні
Cкляний фартух для кухні
Cкляний фартух для кухні
Cкляний фартух для кухні