+38(068) 2713040

+38(050) 2934284

 • Меблеві скляні фасади -

  поєднання естетики скла з надійністю

 • Скло фасади для кухні -

  поєднання естетики скла з надійністю

 • Скляні фасади для кухні -

  поєднання естетики скла з надійністю

 • Cкляні меблеві фасади на замовлення -

  неймовірні дизайн-рішення

 • Cкляні меблеві ручки -

  та інші вироби зі скла

 • Меблеві фасади з керамограніту

  - виготовлення під замовлення

 • Меблевий керамограніт

  - реалізація

 • Кухонні фартухи

  - фотодрук на склі

 • Кухонні скляні фартухи

  - покраска скла по RAL

 • Шафи-купе

  - панелі та розсувні системи

 • Полиці зі скла

  - найсміливіші дизайн-рішення

 • Світлодіодні світильники

  - ексклюзив для Вашого інтер'єру

Вироби зі скла: скляні стільниці для столів, барних стійок

Скляні стільниці і робочі поверхні на кухні

Можливо, саме сьогодні ви задалися ціллю створити для своєї кухні інтер'єр, не схожий на інші, що зустрічались у друзів і сусідів. Але, в той же час, вам неохідне комфортне, функціональне і практичне приміщення. Тоді особливу увагу треба приділити робочим поверхням і стільницям.

Переваги скляних стільниць

Естетика

Встановлюючи робочу поверхню, виготовлену із загартованого скла, можна створити дуже стильний і незвичайний образ кухні, адже, погодьтеся, подібний елемент буде виглядати тут вельми привабливо. Чого вартий тільки різноманітність форм, кольорів та візерунків, які використовують при виготовленні скляних поверхонь. Для малогабаритних приміщень вони будуть справжньою знахідкою, оскільки скло здатне візуально зробити інтер'єр легше, просторіше. Та й замовити можна ту форму, яка стане найбільш вдалою саме для вашої кухні.

Примітно те, що скляні робочі стільниці можна по периметру підсвітити світлодіодною стрічкою, тоді кухня стане дійсно чарівної, адже світло буде рівномірно поширюватися, створюючи ефект ширяючого столу.

Крім цього, вас не може не підкупити можливість вибору стільниць з прозорого, матового, дзеркального, різнокольорового скла, а також моделей з нанесеним малюнком, що імітує натуральний камінь. Все це розмаїття декоративного оформлення робить скляні поверхні доречними в будь-якому стилі інтер'єру.

скляна поверхня для барної стійки

Зносостійкість і довговічність

Робоча поверхня зі скла після закінчення довгого часу не зітреться і не деформується, навіть якщо знаходиться в постійній експлуатації. Здатність витримувати вагу впав з висоти предмета забезпечує хороша товщина стільниці, а саме від 5 до 20 мм - це кілька шарів ламінованого скла, і самий верхній - із загартованого.

З упевненістю можна сказати, що скляні робочі поверхні будуть відмінно, а головне, довго служити в приміщенні кухні, якщо поводитися з ними належним чином, дотримуючись деякі правила.

Гігієнічність і легкість в догляді

Кухня - приміщення специфічне, і господині потрібно бути готовою до різного виду забруднень. Так як кімната має підвищеною вологістю і, отже, всі поверхні, особливо робітники, схильні до розмноження на них бактерій і цвілі. Все, але тільки не скляні стільниці, адже, володіючи особливою цільної текстурою з відсутністю пір, вони не дадуть розмножуватися шкідливим мікроорганізмам.

У догляді за скляними поверхнями теж все гранично просто: їх миють звичайною водою з додаванням кремового миючого засобу, використовуючи м'які губки.

Навіть якщо забруднення старе і не піддається очищенню м'якими засобами, не рекомендуємо користуватися для його видалення порошками з абразивними частинками - вони можуть подряпати скляну поверхню і назавжди зіпсувати її.

Стійкість до високих температур

Поверхня зі скла в робочій зоні на кухні - це відмінний і дуже практичний варіант, адже перепади температур, кипіння, бризки окропу і жиру - тут постійне явище. Скляна стільниця не розплавиться від високої температури і не вбере зайву вологу, втрачаючи свій зовнішній вигляд як, наприклад, дерево.

Цей фактор дозволить вам встановити робочу поверхню або над усіма фасадами кухонних шаф, або тільки в зоні приготування їжі.

Безпека матеріалу

Як відомо, завдяки натуральному походженням, скло є екологічно чистим матеріалом, який не виділяє будь-які шкідливі речовини в навколишнє середовище.

Слід додати також, що виріб з триплексу (як особливо міцного матеріалу), в разі, якщо воно і розіб'ється, не залишить на вашій шкірі ніяких ударів, оскільки розсиплеться на дрібні кубики без гострих країв.

Скляні робочі поверхі (стільниці) для кухні

Скляні робочі поверхі (стільниці) для кухні
Скляні робочі поверхі (стільниці) для кухні
Скляні робочі поверхі (стільниці) для кухні
Скляні робочі поверхі (стільниці) для кухні
Скляні робочі поверхі (стільниці) для кухні
Скляні робочі поверхі (стільниці) для кухні
Скляні робочі поверхі (стільниці) для кухні
Скляні робочі поверхі (стільниці) для кухні
Скляні робочі поверхі (стільниці) для кухні