+38(068) 2713040

+38(050) 2934284

 • Меблеві скляні фасади -

  поєднання естетики скла з надійністю

 • Скло фасади для кухні -

  поєднання естетики скла з надійністю

 • Скляні фасади для кухні -

  поєднання естетики скла з надійністю

 • Cкляні меблеві фасади на замовлення -

  неймовірні дизайн-рішення

 • Cкляні меблеві ручки -

  та інші вироби зі скла

 • Меблеві фасади з керамограніту

  - виготовлення під замовлення

 • Меблевий керамограніт

  - реалізація

 • Кухонні фартухи

  - фотодрук на склі

 • Кухонні скляні фартухи

  - покраска скла по RAL

 • Шафи-купе

  - панелі та розсувні системи

 • Полиці зі скла

  - найсміливіші дизайн-рішення

 • Світлодіодні світильники

  - ексклюзив для Вашого інтер'єру

Вироби зі скла: фасади для шаф-купе

Дзеркальні двері для шафи - красиво і практично

Кожен, хто хоче купити шафу з дзеркальними дверима, повинен знати, що дзеркальні двері для шафи - це не тільки красиво, але ще й дуже практично. У таких шафах зберігаються будь-які речі, починаючи з одягу і закінчуючи аксесуарами, обов і т.д. Тому, якщо вам потрібно щось приміряти, то в такому випадку дзеркало на дверцятах шафи завжди буде «під рукою» .Часто, воно може бути розмірами з людський зріст, тому вам буде зручніше розглядати себе в новому образі, який ви приміряєте в Наразі. Тут же вийняв із шафи, тут же приміряв і тут же подивився - чому не зручно?

фасад для шафи-купе

Крім того, що дзеркало на двері шафи зручно, воно ще виконує і естетичну роль. Шафа з дзеркальними дверцятами візуально розширює простір кімнати. Тому, якщо у вас маленька кімната, то доцільно буде використовувати дзеркала на всіх дверцятах шафи.

Якщо вам потрібна шафа невеликих розмірів, але дуже містка, то рекомендуємо звернути увагу на кутові шафи. Вони виконані таким чином, що її задня стінка дозволяє ставити шафу в кутку і тим самим розширювати місце для зберігання потрібних речей.

Краса шафи - це матеріали, з яких він виконаний, їх якість і, звичайно ж, саме дзеркало. Нерідко, на нього наноситься малюнок або наклейка, яка стоншує вид шафи, додає йому родзинку і витонченість. Малюнок може бути як великим - на все дзеркало, так і займати деякі області дзеркального простору. Малюнок можна підібрати самостійно або відразу купувати шафа, який буде підходити під обраний дизайн кімнати.

Єдина проблема, яка може виникнути при використанні шафи з дзеркальними дверцятами - це розбите скло. Якщо вас турбує, що про розбите дзеркало може хтось поранитися, то досить при покупці або замовленні такого шафи, попросити наклеїти на дзеркало захисну плівку. Вона не дає можливості склу розсипатися, після того, як по ньому завдали удар. Відповідно, ніхто не поранитися.

Дзеркала не вимагають особливого догляду, крім як вологого прибирання. Їх досить протерти вологою серветкою, а після пройтися по поверхні дзеркала сухим відрізом НЕ ворсистої тканини. Так ви позбавитесь від розводів на дзеркалі і пилу.

Двері для шаф купе

Однією з сучасних меблевих новинок на ринку України і, зокрема, Києва стали двері для шафи купе. Здавалося б, навіщо вони потрібні без самого шафи? Але відповідь на це питання дуже проста.

У містах все більше будується нових будинків з сучасним плануванням, і колишні "сталінки" і "хрущовки" з їх тісними і погано продуманими територіями відходять у минуле. Популярним, і навіть в якійсь мірі модним, стало придбання нового житла з якісно продуманим розміщенням кімнат і стін.

У комплект такої квартири практично завжди входить гардеробна кімната або комора. Саме для них і застосовуються двері купе, вони створюють ілюзію вбудованої шафи і дуже зручні у використанні. Усередині ж самої комори або якоїсь кімнати встановлюють прямо на стіни необхідну кількість полиць, тумб для речей, штанг для плічок, лампочки для підсвічування і інші необхідні елементи!

Зауважте, що далеко не всі меблеві магазини надають можливість покупки дверей окремо від самого шафи. Це пов'язано з певним ризиком, оскільки для установки таких розсувних дверей мало просто вмілого майстра. Тут потрібно зробити максимально точні виміри, аж до міліметра.

Наша компанія пропонує вам виготовлення дверей для шаф купе абсолютно різних розмірів, з будь-яким видом поверхні:

 • Дзеркало,
 • Піскоструйний друк по дзеркалу,
 • Друк,
Також у вашому розпорядженні велика кількість кольорів, в які можна пофарбувати двері по таблиці RAL.

Скляні фасади для шаф-купе

Скляні фасади для шаф-купе
Скляні фасади для шаф-купе
Скляні фасади для шаф-купе
Скляні фасади для шаф-купе
Скляні фасади для шаф-купе
Скляні фасади для шаф-купе
Скляні фасади для шаф-купе
Скляні фасади для шаф-купе
Cкляний фартух для кухні
Скляні фасади для шаф-купе
Скляні фасади для шаф-купе
Скляні фасади для шаф-купе